PUBG: New State Resmi Olarak Yayınlandı!

PUBG’nin arkasındaki akıl olan Krafton, nihayet öne çıktı ve dünya çapında PUBG: New State’i piyasaya sürdü . Oyun artık Google Play Store, App Store ve Galaxy Store’da mevcut ve 200’den fazla ülkede indirilip oynanabiliyor.
PUBG: New State

PUBG’nin arkasındaki akıl olan Krafton, nihayet öne çıktı ve dünya çapında PUBG: New State’i piyasaya sürdü . Oyun artık Google Play Store, App Store ve Galaxy Store’da mevcut ve 200’den fazla ülkede indirilip oynanabiliyor.

PUBG: New State Sonunda 200’den Fazla Ülkede Oynanabilir ve Denenmiş ve Test Edilmiş Bir Formüle Birçok Yeni Değişiklik ve İyileştirme Getiriyor

PUBG: New State

KRAFTON Inc., PUBG serisinde yeni bir oyun başlattı: PUBG: New State, yeni nesil battle royale deneyimidir ve geçen ay yapılan son teknik testin ardından neredeyse tüm büyük mobil platformlarda mevcuttur. Oyunun lansman fragmanı aşağıdan kontrol edilebilir.

Oyun, orijinal oyunun lansmanının arkasındaki aynı stüdyo olan PUBG Studios tarafından geliştirildi. PUBG: New State, 200’den fazla ülkede bulunan ve 17 farklı dilde oynanabilen, oynaması ücretsiz yeni nesil bir mobil oyundur. Oyun 2051 yılında geçiyor. Şu anda mevcut olan eksiksiz, katıksız battle royal deneyimini getiriyor ve bu da onu bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak en gelişmiş mobil oyunlardan biri haline getiriyor.

“ PUBG: New State , olmuş ve PUBG Stüdyolarında takımın bir yürek olmaya devam edecektir ve biz sürekli bizim duyuru beri oyun için onların coşku ve destek göstermiştir küresel hayranlarına daha minnettar olamazdı” PUBG: NEW STATE Baş Yapımcısı Minkyu Park dedi . “Daha önce yalnızca PC ve konsollarda görülen mobil cihazlarda yeni nesil battle royale oyun deneyimleri sunarak, oyuncularımızın yüksek beklentilerini karşılayacağımızdan eminiz ve bunun yıllarca en iyi mobil oyun deneyimi olmasını sağlamaya kararlıyız.”

PUBG: New State Yayınlandı

Oyun ayrıca silah özelleştirme, drone mağazası ve oyuncu yetiştirme sistemi gibi orijinal oyun özellikleri de getiriyor. PUBG: New State lansmanında, Troi ve Erangel’de geçen Battle Royale dahil olmak üzere üç oyun modu içerecek. Ayrıca gidip becerilerinizi geliştirebileceğiniz 4v4 Ölüm Maçı ve Eğitim Alanına da erişim elde edeceksiniz.

PUBG: New State ayrıca oyuncuların oyunda ilerledikçe çeşitli oyun içi ödüllerin kilidini açmalarını sağlayacak aylık Survivor Pass’ler de sunacak.

PUBG: New State Hakkında

PUBG: New State, yeni nesil battle royale deneyimidir ve geçen ay yapılan son teknik testin ardından neredeyse tüm büyük mobil platformlarda mevcuttur. Oyunun lansman fragmanı aşağıdan kontrol edilebilir.

PUBG: New State’in beklediğimiz farkları

Bildiğimiz üzere PUBG: Mobile indirmesi ücretsiz olan bir mobil battle royale oyunu. Aynı kurallar üzerine kurulu olacak olan PUBG: New State’in en temel farkı grafik ve oynanış mekanikleri olacak.

PUBG: Mobile’ın büyük eleştiri yağmuruna tutulma sebepleri olan oynanış ve mekaniklerin güncel tutulmaması, eski kalması üzerine Krafton bu açığı yakalamaya çalışıp yepyeni bir oyun deneyimi ile karşımıza çıkacak.

Sıradaki içerik:

PUBG: New State Resmi Olarak Yayınlandı!